در سال جدید صورت می‌گیرد
اجرای باصلابت قانون جدید راهنمایی در کهگیلویه

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس راهور شهرستان کهگیلویه از اجرای باصلابت قانون جدید راهنمایی در این شهرستان و همزمان با سال جدید خبر داد.

خبرگزاری فارس: اجرای باصلابت قانون جدید راهنمایی در کهگیلویه

 شهباز پورنگ امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین کارهای انجام شده در حوزه راهنمایی و رانندگی در سال 90 که می‌توان از آن به عنوان نقطه عطفی یاد کرد، تصویب قانون جدید راهنمایی و رانندگی بعد از گذشت 40 سال اشاره کرد.

رئیس پلیس راهور کهگیلویه تاکید کرد: راهنمایی و رانندگی در سال جدید به دنبال نهادینه کردن قانون جدید است و با همه توان و قوا آن را در جامعه نهادینه خواهد کرد که همت مردم نیز مهم‌ترین عامل در اجرای صحیح خواهد بود.

وی افزود: برای ارتقاء سطح فرهنگ ترافیکی نیازمند همکاری سازمان‌های مرتبط و همچنین بخش‌های خصوصی مرتبط با امر ترافیک هستیم.

پورنگ گفت: سعی می‌کنیم با آموزش همگانی تخلفات را هر چه بیشتر کاهش دهیم و آحاد مردم را با فرهنگ صحیح ترافیکی آشنا سازیم.

رئیس پلیس راهور شهرستان کهگیلویه با اشاره به اینکه با تصویب قوانین جدید راهنمایی و رانندگی خیلی از خلاء‌های قانونی و راه‌های گریز از قانون را برای قانون شکنان از بین برده، افزود: برای راهنمایی و رانندگی جریمه تنها اهرمی برای کاهش سوانح و حوادث ترافیکی است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه گفت: برخورد جدی و قانونمند همراه با اقتدار و رافت اسلامی سه ملاک اصلی راهور برای برخورد با متخلفین و قانون شکنان است.

پورنگ از اجرای باصلابت این قانون در سال جاری در شهرستان کهگیلویه خبر داد و گفت: همکاران من در راهور مترصد اجرای کامل این قانون در سال جدید هستند.

انتهای پیام/س20