صالحی در دیدار وزیر خارجه دولت هنیه
ایران پشتیبان همه جانبه آرمان فلسطین است

خبرگزاری فارس: وزیر خارجه کشورمان ضمن تاکید مجدد بر حمایت همه جانبه ایران از آرمان فلسطین، وضعیت مقاومت، بیداری اسلامی و تحولات خاورمیانه و شمال آفریقا را بعنوان پشتیبان مقاومت و تضعیف جبهه صهیونیستی دانست.

خبرگزاری فارس: ایران پشتیبان همه جانبه آرمان فلسطین است

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل اطلاعات و مطبوعات وزارت امور خارجه، محمود الزهار وزیر خارجه دولت هنیه و از رهبران جنبش حماس فلسطین پنجشنبه با علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

صالحی در این دیدار ضمن تاکید مجدد بر حمایت همه جانبه جمهوری اسلامی ایران از آرمان فلسطین، وضعیت مقاومت، بیداری اسلامی و تحولات خاورمیانه و شمال آفریقا را بعنوان پشتیبان مقاومت و تضعیف جبهه صهیونیستی دانست.

وزیر خارجه کشورمان با محکوم کردن حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی علیه مردم بی گناه فلسطین، آن را نشانه ضعف و زبونی این رژیم غیر مشروع دانست و حمایت از مردم و آرمان فلسطین را جزو اصول و اعتقادات دینی و اسلامی برشمرد.

وی افزود: مطمئن هستیم که مردم فلسطین پیروز خواهند شد.

محمود الزهار در این دیدار ضمن تشکر از حمایت‌های بی دریغ و بدون  چشم داشت جمهوری اسلامی ایران از مردم فلسطین و مقاومت اسلامی، ضمن تشریح آخرین تحولات صحنه فلسطین با تاکید بر اصول و راهبردهای ثابت مقاومت فلسطین اظهار داشت: مقاومت با اعتقاد کامل به پیروزی خود با تمام توان به دفاع از حقانیت مردم فلسطین ادامه خواهد داد.

الزهار افزود: انقلاب‌های مردمی منطقه‌ای در خاورمیانه و شمال آفریقا  را در جهت تقویت اهداف اسلامی و پیروزی مردم فلسطین دانست.

انتهای پیام/