خشم وزرای کابینه از تصمیمات"خودسرانه" باراک و نتانیاهو

خبرگزاری فارس: تعدادی از وزرای کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی از تصمیمات "خودسرانه" نخست‌وزیر و وزیر جنگ این رژیم درباره حملات اخیر علیه نوار غزه و موضوع هسته‌ای ایران به شدت انتقاد کردند.

خبرگزاری فارس: خشم وزرای کابینه از تصمیمات"خودسرانه" باراک و نتانیاهو

به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی"یدیعوت آحارونوت"، تعدادی از وزرای کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی با انتقاد شدید از تصمیات خودسرانه "بنیامین نتانیاهو" و "ایهود باراک" اعلام کردند که این دو نفر پس از بازگشت از سفر دوره‌ای خود به چند کشور اروپایی با‌ آنها نشست برگزار نکرده‌اند.

به گفته این وزرا، نتانیاهو و باراک اعضای کابینه را در جریان آخرین تحولات مربوط به موضوع هسته‌ای ایران قرار نداده و حتی در خصوص حمله اخیر به غزه با آنها مشورت نکرده‌اند.

این وزرا گفتند: ما احساس می‌کنیم که آنها ارزشی برای ما قائل نیستند، نتانیاهو حتی یکبار هم در مورد حمله به غزه با ما مشورت نکرد، به نظر می‌رسد نتانیاهو زیاد از حد به خودش اعتماد دارد و تصور می‌کند که به تنهایی و یا به کمک باراک و بدون مشورت با دیگر وزرا می‌تواند همه تصمیمات را بگیرد.

آنها همچنین تصریح کردند: نتانیاهو برای تعیین استراتژی اسرائیل در خصوص موضوع ایران نیز با ما نشست برگزار نکرده است؛ این عاقلانه نیست که آنها به تنهایی تصمیم‌گیرنده باشند.

انتهای پیام/++