شکری‌زاده شهردار گتوند شد‌

خبرگزاری فارس: با حضور مسئول امور شهری استانداری خوزستان محسن شکری‌زاده به عنوان شهردار گتوند معرفی شد.

خبرگزاری فارس: شکری‌زاده شهردار گتوند شد‌

به گزارش خبرگزاری فارس از گتوند مدیر کل امور شهری استانداری خوزستان پیش از ظهر امروز در مراسم معرفی شهردار جدید گتوند گفت: تقویت شهرداری‌ها از اولویت‌های کاری در امور شهری استانداری خوزستان است.

شاپور رستمی افزود: استفاده از توانایی بخش خصوصی در اجرای پروژه‌های مشارکتی در سطح شهرداری‌ها باید مدنظر شهرداران باشد.

وی خاطر نشان کرد: شهرستان گتوند در استان خوزستان با داشتن پنج شهرداری از نظر تعداد شهرداری‌ها در مقام دوم بعد از دزفول قرار دارد و بسیار حائز اهمیت است که وضعیت مدیریت آن دارای ثبات باشد.

رستمی با اشاره به اینکه باید در راستای توانمندی به شهرداری‌ها توجه ویژه‌ای شود، گفت: در سال‌های گذشته با اختصاص اعتبارات بسیار خوبی به شهرداری‌ها در خوزستان توجه ویژه‌ای شده است.

وی تصریح کرد: شهرداری از این جهت که هم باید پاسخگوی مسائل و حاشیه های ناخواسته باشد و هم در فکر خدمت‌رسانی و تأمین حقوق باشد وظایف بسیار سنگینی دارد که در این راستا وحدت و همفکری اعضای شورای شهر در پیشبرد کار شهر و شهرداری بسیار ضروری است.

وی بر تلاش برای افزایش سطح نظافت شهری در شهرداری‌های استان تأکید کرد و گفت: تعیین روزهای نظافت عمومی در خوزستان به این منظور بوده است.

در این مراسم از تلاش‌های شش ماهه سرپرست شهرداری «مسعود یاوری» قدردانی و «محسن شکری زاده» به عنوان شهردار جدید گتوند معرفی شد.

انتهای پیام/ش20/ژ1001