فرماندار زاهدان:
همراهی با کاروان الی بیت‌المقدس افتخاری برای ایران است

خبرگزاری فارس: فرماندار زاهدان گفت: همراهی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین از طریق کاروان جهانی الی بیت‌المقدس، افتخاری برای ایران و ملت ان است.

خبرگزاری فارس: همراهی با کاروان الی بیت‌المقدس افتخاری برای ایران است

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، لطیف صادقی ظهر امروز در مراسم استقبال از کاروان جهانی الی بیت‌المقدس در میدان خاتم‌الانبیای زاهدان اظهار داشت: این یک روز تاریخی است و امروز برای ایجاد انگیزه و فعال کردن مردم دنیا همراهی با این کاروان منادی آزادی بسیار تاثیر گذار خواهد بود که ندای انسان‌های مظلوم به گوش جهانیان برسد.

وی افزود: آرمان‌های متعالی نجات فلسطین نشأت گرفته از تفکر امام (ره) بود که با آگاهی و دور اندیشی در این مسئله حساسیت ویژه‌ای نشان دادند.

فرماندار زاهدان بیان داشت: علاوه بر ملت شریف ایران، سایر فعالان سیاسی و اجتماعی دنیا در زمینه فعالیت این آرمان پیشقدم شدند و امروز ما شاهد اینچنین کاروان‌هایی که برای آزادی کشور فلسطین ندای وحدت و لبیک سر می دهند هستیم.

صادقی اضافه کرد: از کشورهای هندوستان، پاکستان، اندونزی، فلسطین، فیلپین، مالزی، در این کاروان حضور دارند و به سمت غزه در حرکت هستند.

وی تصریح کرد: این افتخاری برای استان ماست که همراه و مشوق کسانی هستیم که افتخار آمیز در جهان برای نجات فلسطین مظلوم در مقابل اسرائیل غاصب قدم بر می‌دارند و به دنبال آرمان تعریف شده امام راحل به اهداف دور دست امام نزدیک تر می‌شویم.

فرماندار زاهدان یادآور شد: ما در زمینه حمایت از این قبیل گروه‌ها از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.

صادقی بیان داشت: مقام معظم رهبری کلیت موضوع را در آخرین نماز جمعه‌ای که برگزار شد روشن کرد و شفاف فرمودند: "که ما حامی تمام کسانی هستیم که در بحث مبارزه با فلسطین قدم بر می‌دارند و افتخار کرده و از آنها با آغوش باز استقبال می‌کنیم.

وی گفت: دنیای کنونی که دنیای فعالیت رسانه‌هاست می‌تواند در تضعیف دشمنان بسیار تاثیرگذار باشد و فقط ایران در این مبارزه تنها نیست همان طور که می‌بینیم سایر کشورها در موج بیداری اسلامی در این حرکت تاثیر گذار سهیم هستند.

فرماندار زاهدان ادامه داد: داستان غم انگیز تصرف خاک فلسطین و بیت‌المقدس همیشه در تفکرها و قلبها و اذهان مردم پاک جاودانه می‌ماند.

صادقی افزود: امروز روز تاریخی است که ما میزبان حرکت این کاروان منادی آزادی می‌باشیم و انسان‌های آزاده‌ای را که با اسرائیل در مقابله هستند، پذیرا هستیم.

وی عنوان کرد: همان طوری که دیدید کشور مصر برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه در جنبش بیداری به این هدف شکل گرفت و خاصه گفته مردم مصر حمایت از مردم فلسطین و آزادی آنها بود.

فرماندار زاهدان اضافه کرد: امیدواریم این حرکت‌ها همیشه مستمر و پویا ادامه یابد.

انتهای پیام/صا10