تقلید وزیر خارجه صهیونیست‌ها از بوش پسر
لیبرمن هم برای خودش "محور شیطان" معرفی کرد!

خبرگزاری فارس: لیبرمن به سبک و سیاق بوش، رئیس‌جمهور سابق آمریکا که علیه مسلمین اعلام جنگ صلیبی کرده بود، سعی کرد تا تفسیر جدیدی از "محور شیطان" ارائه کند و ایران، کره شمالی و سوریه را محور شیطان خواند.

خبرگزاری فارس: لیبرمن هم برای خودش "محور شیطان" معرفی کرد!

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست، آویگدور لیبرمن، وزیر خارجه رژیم اسرائیل در دیدار با وزیر خارجه کره جنوبی در سئول اظهار داشت: "اگر ایران به سلاح اتمی دست پیدا کند، منطقه را بی‌ثبات خواهد کرد و به یک تهدید جهانی بدل خواهد شد."

لیبرمن که اشاره‌ای به زرادخانه هسته‌ای رژیم صهیونیستی نکرد، افزود: اسرائیل و کره جنوبی هر دو از تهدید هسته‌ای همسایگان خود رنج می‌برند.

وزیر خارجه اشغالگران قدس، برنامه هسته‌ای کشورمان را به برنامه هسته‌ای کره شمالی تشبیه کرد و مدعی شد که ایران نیز می‌تواند همچون کره شمالی مخفیانه به سلاح اتمی دست پیدا کند. وی همچنین ادعا کرد که ایران نیز می‌تواند همچون کره شمالی از یک‌سو به مذاکره و انعقاد قارداد و از سوی دیگر پیشبرد برنامه هسته‌ای خود مبادرت ورزد.

لیبرمن به سبک و سیاق بوش، رئیس‌جمهور سابق آمریکا که علیه مسلمین اعلام جنگ صلیبی کرده بود، سعی کرد تا تفسیر جدیدی از "محور شیطان" ارائه کند و ایران، کره شمالی و سوریه را محور شیطان خواند.

وی پس از سئول، عازم بیجینگ می‌شود تا با مقامات چینی دیدار کند. انتظار می‌رود وزیر خارجه تندروی رژیم اشغالگر صهیونیستی در چین نیز به لجن‌پراکنی‌های خاص خود علیه کشورمان ادامه دهد.

ایران بارها بر صلح‌آمیز بودن برنامه هسته‌ای خود تاکید و از وجود زرادخانه مرگ‌بار رژیم صهیونیستی در خاورمیانه ابراز نگرانی کرده است.

انتهای پیام/ک.ص