فرماندار گتوند:
آینده شهرداری گتوند روشن است

خبرگزاری فارس: فرماندار گتوند گفت: چشم‌انداز و آینده شهرداری گتوند روشن است و به این دلیل باید کوشید تا برای رفع مشکلات به شهردار کمک کرد.

خبرگزاری فارس: آینده شهرداری گتوند روشن است

به گزارش خبرگزاری فارس از گتوند، قدرت‌الله امانی‌پور پیش از ظهر امروز در جلسه معرفی شهردار جدید گتوند اظهار داشت: سابقه بسیارخوب فرد معرفی شده برای سمت شهرداری گتوند نوید دهنده روزهای خوبی برای شهرداری گتوند است و باید برای رفع مشکلات همه با هم تلاش کنیم.

وی با اشاره به وضعیت نه چندان مناسب شهرداری از نظر مالی و پرداخت حقوق گفت: شهرداری گتوند با مشکلات عدیده‌ای مواجه است و شهردار جدید باید تلاش مضاعفی داشته باشد تا حقوق عقب افتاده کارکنان شهرداری هر چه سریع‌تر پرداخت شود.

امانی‌پور خاطر نشان کرد: همه مسئولان شهری برای رفع مشکلات شهرداری باید تلاش کنند و در این باره باید کوشید تا در اسرع وقت برای رفع مشکلات راه‌کار ارائه کرد.

امانی پور خواستار توجه ویژه اداره کل امور شهری استانداری خوزستان و همفکری و مشارکت و کمک رؤسای ادارات و مردم شهرستان به شهرداری شد.

وی تأکید کرد: باید با اختصاص اعتبارات مناسب به شهرداری در راستای رفع مشکلات و توانمند‌سازی شهرداری تلاش کرد و در این مجال از مدیر کل امور شهری در این باره تقاضاهایی داریم.

سید محمد حسین سیادت شهردار پیشین گتوند حدود شش ماه پیش استعفا داد و در این مدت شهرداری این شهر با سرپرستی مسعود یاوری اداره شد.

انتهای پیام/ش20/ژ1001