سرپرست آموزش و پرورش نهبندان خبر داد
آمادگی 34 کلاس درس نهبندان برای اسکان مسافران نوروزی

خبرگزاری فارس: سرپرست آموزش و پرورش نهبندان گفت: هم‌اکنون تعداد 34 کلاس درس در شهر نهبندان و شوسف برای پذیرایی و اسکان از مسافران نوروزی آماده شده است.

خبرگزاری فارس: آمادگی 34 کلاس درس نهبندان برای اسکان مسافران نوروزی

حبت‌الله آهنی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در نهبندان اظهار داشت: آموزش و پرورش نهبندان به‌عنوان مسئول کمیته اسکان ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان معرفی شده است.

وی با بیان اینکه همانند سال‌های گذشته تعدادی از کلاس‌های درس این شهرستان برای اسکان مسافران نوروزی و هموطنان در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: هم‌اکنون در شهر نهبندان و شوسف تعداد 34 کلاس درس به منظور استقبال و اسکان از مسافران نوروزی در این شهرستان تدارک و آماده کردیم.

سرپرست آموزش و پرورش نهبندان افزود: مدرسه نمونه دولتی امام حسین(ع) در جنب مجموعه ورزشی تختی این نهاد، دبیرستان شبانه روزی زکیه در ورودی شهر نهبندان از طرف جاده شهداد و کرمان و  مدرسه راهنمایی حضرت معصومه(س) به‌عنوان ذخیره در انتهای بلوار معلم و مجاور شبکه بهداشت شهری در شهر نهبندان آماده شده و هر کدام از این فضاها دارای 10 کلاس درس برای اسکان هموطنان هستند.

آهنی ادامه داد: در شهر نهبندان مرکز آموزشی و رفاهی خانه معلم واقع در خیابان قائم غربی برای اسکان مسافران تدارک دیده شده است.

وی اظهار داشت: همچنین در شهر شوسف نیز تعداد چهار کلاس درس در مدرسه امیر کبیر شوسف را به منظور اسکان و پذیرایی از مسافران در این شهر در نظر گرفتیم.

سرپرست آموزش و پرورش نهبندان با بیان اینکه مقرر شده برای هر شب اسکان در این فضاها مبلغ 8 هزار تومان هزینه دریافت کنیم، گفت: این فضاها از امروز 25 اسفند‌ماه تا پایان تعطیلات نوروزی پذیرایی هموطنان مسافر است.

آهنی تصریح کرد: در ایام عید نوروز سال گذشته بیش از 200 خانواده با جمعیتی حدود یک‌هزار نفر در کلاس‌های درس این نهاد اسکان یافتند.

انتهای پیام/ح20