دبیر هیئت کشتی قزوین اعلام کرد
کشتی‌گیر داریم اما اسپانسر نه

خبرگزاری فارس: دبیر هیئت کشتی قزوین گفت: حضور در لیگ مستلزم حمایت مالی از تیم کشتی استان قزوین است ولی با وجود بهره‌مندی از کشتی‌گیران خوب اسپانسر نداریم.

خبرگزاری فارس: کشتی‌گیر داریم اما اسپانسر نه

عین‌الله صادقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با بیان اینکه برای حضور در لیگ کشتی کمبود کشتی‌گیر نداریم، اظهار کرد: هیئت کشتی قزوین برای شرکت در لیگ راغب است اما مشکلات مالی اجازه نمی‌دهد تا قزوین در لیگ کشتی شرکت کند.

دبیر هیئت کشتی قزوین تصریح کرد: در سال‌های گذشته استان قزوین تجربه تیم‌داری در لیگ کشتی را داشته است و تا حدودی از خرج و مخارج تیم‌داری اطلاع داریم.

صادقی در ادامه خواستار حمایت‌های مالی دستگاه‌های خصوصی و دولتی از کشتی استان قزوین شد و بیان کرد: در چنین موقعیتی که کشتی‌گیران مطرحی چون لشگری، فیض‌الهی، طاهرخانی، رحمانی و همچنین جوانانی مانند خمسه و خلج در قزوین فعالیت می‌کنند، حضور تیمی با نام قزوین در لیگ کشتی کشور لازم است.

وی عملکرد هیئت کشتی در سال گذشته را رضایت‌بخش برشمرد و تأکید کرد: در سالی که گذشت به 90 درصد از اهدافمان در زمینه کشتی استان رسیدیم.

دبیر هیئت کشتی قزوین به تقویم ورزشی سال ٩١ اشاره کرد و افزود: تقویم اجرایی هیئت کشتی قزوین برای سال جاری آماده شده است و برنامه‌های این هیئت را ارائه کرده‌ایم.

صادقی یادآور شد: امسال نیز همانند سال گذشته، جام بین‌المللی شهید سرلشگر بابایی و همچنین جام سنگرسازان بی‌سنگر یادواره شهدای جهاد کشاورزی به میزبانی قزوین برگزار می‌شود.

این مقام مسئول کلاس‌های مربیگری و ارتقای داوری را از برنامه‌های سال جاری هیئت کشتی قزوین برشمرد و خاطرنشان کرد: آینده روشنی در انتظار کشتی استان قزوین است.

انتهای پیام/آ20