فرماندار سلماس:
تحریم سدی مقابل پیشرفت ایران نیست

خبرگزاری فارس: فرماندار سلماس گفت: تحریم‌ها به هیچ عنوان سدی مقابل پیشرفت ایران محسوب نمی‌شود.

خبرگزاری فارس: تحریم سدی مقابل پیشرفت ایران نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از سلماس مرتضی نظری در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: حضور آگاهانه و با بصیرت ملت در انتخابات مجلس شورای اسلامی، پاسخی قاطع و محکم به دشمنان ایران اسلامی بود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور گسترده مردم ولایی و شهیدپرور سلماس در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: این حضور گسترده موجبات دلگرمی مسئولان و دوستداران نظام مقدس جمهوری اسلامی و مایه یاس دشمنان کشور را فراهم کرد.

این مسئول ادامه داد: بدون شک پیروز حقیقی این انتخابات مردم بودند که با حضور حداکثری به ندای رهبری لبیک گفته و دشمن را در این عرصه نیز ناکام گذاشتند.

نظری اضافه کرد: حضور آگاهانه و با بصیرت ملت به ویژه پس از سخنان حکیمانه مقام معظم رهبری در انتخابات، پاسخی قاطع و محکم به دشمنان ایران اسلامی بود که به خیال خام خود فکر می‌کردند با تهدید و تحریم می‌توانند ملت ایران را از اقتدار و سربلندی وطن‌شان منصرف کنند.

این مسئول تاکید کرد: ملت ایران با این حضور حماسی پیام ایستادگی و استقامت خود به دشمنان کشور اعلام کردند تا جهان بداند ایرانی با دسیسه‌های تبلیغاتی و تحریم‌های اقتصادی دشمنان، دست از عزت و استقلال خویش بر نمی‌دارد.

وی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات بار مسئولیت مسئولان به ویژه منتخبان مجلس را سنگین‌تر می‌کند اظهار داشت: خادمان ملت باید قدر این مردم را که در همه صحنه‌ها با مشارکت گسترده در راه اقتدار و عزت ایران اسلامی حضور می‌یابند، بدانند و برای خدمت صادقانه به آنان از هیچ تلاشی دریغ نورزند. 

فرماندار سلماس تصریح کرد: ملت مقاوم ایران اسلامی تا امروز ثابت کرده است هیچ‌گاه زیر بار فشار، تهدید و تحریم نخواهد رفت و انتخابات مجلس نهم نیز به حمد الهی در فضایی کاملا پرشور و با نشاط و سالم برگزار شد.

انتهای  پیام/ح20