در سال جاری محقق شد
گازرسانی به تمام شهرهای شهرستان دشتستان

خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر از گازرسانی به تمام شهرهای شهرستان دشتستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: گازرسانی به تمام شهرهای شهرستان دشتستان

غلامعباس حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار کرد: در سال جهاد اقتصادی بیشترین میزان گازرسانی در استان بوشهر انجام گرفت و رشد بسیار خوبی در گازدار کردن شهرها و روستاهای مختلف داشتیم.

وی افزود: در شهرستان دشتستان بیشترین میزان گازرسانی را شاهد بودیم و هم‌اکنون بیشتر شهرها و روستاهای این شهر گازدار هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر از گازرسانی به تمام شهرهای شهرستان دشتستان خبر داد و خاطر نشان کرد: در سال جاری گازرسانی به شهرهای برازجان، آبپخش، شبانکاره و سعدآباد و دالکی در دشتستان محقق شد و بخش عظیمی از گازرسانی به شهرهای تنگ‌ارم و بوشکان و کلمه نیز انجام گرفته که به زودی به نتیجه خوبی در این عرصه می‌رسیم.

حسینی تصریح کرد: امسال بیش از 200 کیلومتر گازرسانی در دشتستان انجام گرفته که نشان‌دهنده تلاش بیش از پیش شرکت گاز در این شهرستان است.

وی گفت: در سال جاری عملیات گازرسانی به 7 روستای استان نیز به طول 81 کیلومتر محقق شده که در نیمه نخست سال آینده نیز شاهد گازرسانی به بیش از 30 روستا خواهیم بود.

 مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر یادآور شد: اجرای بیش از 2 هزار کیلومتر گازرسانی در شهرها و روستاهای مختلف استان طی 2 سال اخیر از مهم‌ترین اقدامات مجموعه گاز استان است.

حسینی افزود: کیفیت‌بخشی به امر گازرسانی و رضایت خاطر شهروندان و سرعت بخشیدن به پروژه‌ها از مهم‌ترین اولویت‌های شرکت گاز استان در سال جاری بوده است.

انتهای پیام/س20/د1000